Втомились від безкінечних пролонгацій, які забирають останнє, лишаючи лише крихти для прожиття? Терміново потрібен кредит на погашення мікрозаймів? Немає більше сил сплачувати позики в МФО! З такими життєвими проблемами практично щодня звертаються десятки читачів нашого сайту, які з останніх сил продовжують діючі онлайн кредити, не в силах допустити прострочення.
Ця історія з пролонгаціями могла б тривати ще не один місяць, якби криза в країні не внесла корективи в життя більшості українців. Звільнення з роботи, зниження реальних доходів, ріст цін на повсякденні товари – всі ці реалії нашого часу вивели з рівноваги позичальників МФО, які довший час справлялися з продовженням кредитів, «перекриваючи» один одного. «Я вчасно все сплачував, у мене не було жодної прострочки», «Не можу допустити дзвінки родичам та на роботу» – люди в один момент стають заручниками ситуації, коли пролонгувати кредити нічим, а оформлення нових онлайн позик на закриття діючих не може тривати вічно…
Як вийти з ситуації «боргової ями?» Де шукати допомогу в погашенні мікрозаймів?
Кредит на закриття мікрозаймів.
Люди свято вірять, що існують в Україні банки, або ж приватні кредитори, які точно допоможуть фінансово, визволять їх з кредитної «голки», убезпечать від «телефонного терору» та зіпсованої репутації. «Я все сплачую без прострочок, у мене відмінна кредитна історія» – ось коротка характеристика позичальників МФО, які впевнені, що допомога обов’язково буде, потрібно лише трохи часу, щоб знайти «помічників».
Найбільш складним в даних обставинах є те, що в погоні за перекредитуванням, люди не помічають життя навколо, не здатні критично оцінити свою ситуацію та проявляють самовпевненість в тому, що гроші їх очікують, потрібно лише протягнути руки…
Проте реалії сьогодення такі: банки з обережністю відносяться до клієнтів, у яких велика кількість позик в МФО. З однієї сторони позичальники впевнені в своїй відмінній кредитній історії, а з іншої – фінансові установи, які дивлячись на цю історію з мікрозаймами, оцінюють її не інакше, як ракову пухлину, яка витягує з людини за рахунок високих процентів останні кошти.
Класична порада для позичальників в такій ситуації – це звернути увагу на довгострокові кредити з щомісячним графіком погашення та нижчою процентною ставкою. Зрозуміло, що лише через фінансові установи, які працюють офіційно та в жодному разі не розглядати варіанти так званих приватних інвесторів, чи кредиторів, історія з якими, як правило, закінчується шахрайством та втратою останніх коштів.
Де ж можна оформити кредит на погашення мікрозаймів?
Банки, які дають кредити на погашення інших кредитів.
В банківській практиці це називається рефінансування позики. Більшість з нас так чи інакше мали справу з банками в процесі користування пластиковими картками чи терміналами самообслуговування. Думаю, не здивує Вас і той факт, що надмірна консервативність банківських установ не дає можливості навіть платоспроможним позичальникам скористатися їхніми кредитними продуктами.
Тим не менше, банки в наш час вже навчились видавати кредити онлайн, без візиту на відділення та без довідки про доходи. Сума позики при цьому 50-100 тис. грн., процентна ставка 50-60% річних, обов’язковий платіж 5-7% від суми боргу. З лояльних до позичальників МФО відмітимо: Монобанк та Форвард Банк.
Звертаємо Вашу увагу, що у разі наявності більше 3-х діючих мікрозаймів, про таке бажання, як отримання кредиту в банку на погашення мікрозаймів можете забути. В такому випадку потрібно розглядати варіанти перекредитування через інші фінансові установи.
Довгострокова позика на карту онлайн з щомісячним погашенням.
Поряд з банками в Україні офіційно працюють й фінансові компанії, які пропонують позики, що дуже схожі до банківських. Автоматичне прийняття рішення протягом кількох хвилин, онлайн видача грошей на картку та можливість погашення кредиту протягом кількох місяців, роблять їх привабливими для позичальників МФО.
Для людей, які відразу гоняться за великими сумами кредитів не відкриємо істину, але акцентуємо увагу: чим більшу суму позики пропонує сервіс кредитування, тим більший ризик він несе і тим жорсткіші вимоги до позичальника встановлює, тим самим знижує шанси людини отримати фінансування.
Тому, якщо у Вас понад 5 мікрозаймів, не розраховуйте відразу на кредит в сумі 100 тис. грн. від однієї компанії, навіть якщо є на це велике бажання. Найбільш реальним буде отримання кількох позик в менших сумах, але обов’язково під нижчу проценту ставку та бажано на довший термін. Лише за рахунок нижчих процентів та більш тривалого терміну є можливість знизити суму щомісячного платежу і таким чином поступово починати позбавлятись кредитної залежності.
Отже, де можна отримати онлайн позику на карту з щомісячним погашенням?
Рекомендуємо звернути на кілька сервісів:
- SlonCredit. Пропонує до 100 тис. грн. на строк до 12 міс. під 0,23% в день.
- На довго. Пропонує до 30 тис. грн. на строк до 98 днів під 1% в день.
- На все. Надає позики до 20 тис. грн. на строк до 10 тижнів, з процентною ставкою 1% в день.
- Бізнес Позика Пропонує до 150 тис. грн. на строк до 6-ти місяців під 0,8% в день.
- Loany. Пропонує до 25 тис. грн. на строк до 6 місяців під 0,9% в день.
Варто розуміти, що нижчі проценти по кредиту та довший термін користування позикою – це підвищений ризик фінансування для кредитних установ. І якщо так трапилося, що компанії, які пропонують позики в більших сумах з щомісячними графіками погашення не бажають включати Вас в список своїх клієнтів, не розчаровуйтесь, лишається ще один варіант.
Кредит онлайн на погашення інших кредитів.
З варіантом отримання мікрозайму на закриття іншого потрібно бути вкрай обережним: не великі прорахунки – і Ви потрапляєте в «боргову яму», з сумою боргу, яка постійно зростає. Яким же чином почати вибиратися з кредитної пастки за рахунок нових кредитів МФО?
Пропонуємо розглянути приклад. У Вас є 6 кредитів по 5 тис. грн. кожен на загальну суму 30 тис. грн. під 1,7% в день. Сума для пролонгування цих позик на 30 днів – 30 тис. грн. * 1,7% * 30 днів = 15,3 тис. грн. Якщо позичальник має можливість сплачувати лише 15 тис. грн., то яким чином можна вийти з ситуації та почати закривати кредити?
Оформляємо 2 мікрозайми під 0,01% на 30 днів на загальну суму 10,3 тис. грн. З врахуванням власних 15 тис. грн., загальна сума коштів складатиме 25,3 тис. грн., які використовуємо таким чином:
- 15,3 тис. на сплату процентів по всім мікрозаймам, пролонгуючи їх таким чином ще на 30 днів;
- 10 тис. грн. – закриваємо 2 діючі мікрозайми по 5 тис. грн. кожен.
Таким чином, у позичальника лишається 6 кредитів на загальну суму 30,3 тис. грн., проте 2 з них безвідсоткові, а лише по 4-м кредитам за 30 днів буде нараховано 20,3 тис. грн.*1,7%*30 днів = 10 тис. грн.
Після цього позичальник сплачує за рахунок власних коштів в сумі 15 тис. грн. такі платежі:
- 10 тис. грн. нарахованих процентів по всіх кредитам;
- 5 тис. грн. – тіло 1 кредиту і таким чином позбавляється однієї позики.
Як результат, у людини лишається з 6-ти вже 5 мікрозаймів на загальну суму 25,3 тис. грн. на які нараховуються проценти – 25,3 тис. грн.*1,7%*30 днів = 12,9 тис. грн.
І ось перший успіх – власних 15 тис. грн. в наступному місяці вже вистачає для сплати процентів по всім позикам та лишається ще 2 тис. грн. на повернення частини тіла одного з кредитів. Таким чином, проценти в подальшому будуть нараховуватись на ще меншу суму і поступово, за кілька місяців буде змога своїми коштами повністю закрити мікрозайми.
Дивно? Насправді все надто просто: суть процесу закриття кредитів МФО за рахунок інших позик полягає в зменшенні суми щомісячного платежу через заміщення дорогих мікрозаймів, більш дешевими. За рахунок нульових ставок можна успішно знижувати кредитне навантаження та виходити з «боргової кабали».
На прикладі показано найлегший варіант, коли позичальнику достатньо лише 2-х нульових кредитів для виходу з кредитної пастки. Якщо буде можливість отримати 3-4 позики під 0,01% – це ще більше прискорить процес закриття мікрозаймів.
Головне в позбавлення боргів – у жодному разі не допускати прострочення. Відомо, що по пільговим кредитам під 0,01% при несвоєчасній сплаті в перші дні прострочки нараховуються проценти за стандартною ставкою за весь строк користування грошима. І якщо така ситуація трапиться – всі зусилля виявляться марними, більше того, це може стати першим кроком до кредитної піраміди, вихід з якої знайти вже набагато складніше.
Ось кілька МФО, які охоче в умовах кризи видають позики під 0,01% для нових клієнтів:
- СС Лоан – до 15 тис. грн.
- Мілоан – до 12 тис. грн.
- Майкредит – до 12 тис. грн.
- Кредит плюс – до 10 тис. грн.
- Кредит Каса – до 10 тис. грн.
- Качай Гроші – до 10 тис. грн.
- Є-Кеш – до 8 тис. грн.
- Є-Гроші – до 7 тис. грн.
Отримати кредит, щоб погасити мікрозайми – насправді є не складним завданням. Важливо лише правильно оцінювати свої фінансові можливості та планувати майбутні надходження. Неодноразово отримуємо звернення від позичальників МФО, які зі 100 тис. грн. боргу та можливістю щомісячно оплачувати 3 тис. грн., впевнені в тому, що знайдуть перекредитування. Ось це приклад повної ілюзії, життя людини в іншому світі, яка займається ні чим іншим, як самообманом. І чим довше буде тривати цей період «рожевих окулярів», тим складніше буде вихід з «боргової ями».
Зрозуміло, що в таких ситуаціях жодні кредити на закриття мікрозаймів не допоможуть, оскільки їх просто ніхто не видасть, а якщо позичальнику й вдасться оформити чергову позику в МФО, то ці гроші стануть ще більшим борговим тягарем, вихід з якого складний та тривалий.
Бажаю Вам якнайшвидше позбавитись мікрозаймів, а якщо потрібна буде наша професійна допомога – звертайтесь, оперативно її надамо.