До нас неодноразово звертаються люди з типовим проханням: «Допоможіть взяти кредит», або «Терміново потрібні гроші»… У кожного свої життєві проблеми: одним кошти потрібні на лікування, іншим – на навчання, третім – на закриття мікрозаймів. «У мене ще поки прострочень не має, але платити вже не можу» – ось типова ситуація в якій опиняється мало не кожен другий позичальник МФО, який спробував скористатися нульовим кредитом і таким чином потрапив у кредитну піраміду. Спочатку був один мікрозайм, потім другий, за ним третій для пролонгування двох попередніх, далі четвертий для закриття першого і так через пів року не зоглядівся, як їх виявилося вже понад п’ятнадцять. Сума боргу при цьому близько 100 тис. грн.
Допомога в отриманні кредиту.
Своїх грошей катастрофічно не вистачає ні на що: задля недопущення прострочень доводиться брати нові позики, а всі зароблені гроші потрібно віддавати на сплату процентів, відмовляючи у найнеобхіднішому власній родині. «Я не можу допустити прострочення!» – як правило, такі категоричні фрази нам щодня доводиться чути від людей, які з останніх сил намагаються позбутися боргової залежності через пошук допомоги в отриманні кредиту.
«Спочатку брав мікрозайми з впевненістю, що потім отримаю кредит у банку і закрию всі борги» – ось класичний сценарій за яким рухаються позичальники МФО, не розуміючи до кінця в яке «болото» потрапили та як з нього вибиратись. Відсутність прострочень по кредитам мікрофінансових компаній для більшості людей асоціюється з позитивною кредитною історією, яка відкриває безмежні горизонти для отримання фінансування в будь який момент часу.
Проте, насправді це не так! Практично всі фінансові установи в Україні приймають рішення щодо надання позики на основі власного скорингу, який в першу чергу отримує дані з бюро кредитних історій. Тому при зверненні за кредитом до банку, перше що побачить система прийняття рішень фінансової установи – це десятки тисяч гривень процентів, які є наслідком захмарних 600-700% річних, що на даний час сплачує заявник по відкритим мікрозаймам. Як результат: у позичальника здивування після отриманої відмови у кредитуванні.
А чому ж дивуватися? Гадаєте, що у фінансових структурах працюють несповна розуму люди, які готові стати частиною цієї піраміди по перекредитуванню? Банківські умови кредитування під 30-60% річних передбачають відсоток неповернення позик не більше 7%. А який ризик неповернення у людини, що потрапила у кредитну піраміду? Понад 90%! Якщо власних коштів вистачає лише на сплату щомісячних процентів – це означає, що позичальник вже однією ногою ступив на борт «Титаніку», а коли кожного місяця доводиться оформляти по мікрозайму для недопущення прострочень – корабель вийшов в море без зворотної дороги назад…
«Я не можу допустити дзвінки колекторів! Мене виженуть з роботи», «Я жодним чином не дозволю батькам дізнатися про мікрозайми» – типові переконання людей, які лише поглиблюють проблему, не даючи можливість зупинитись заздалегідь при кількох позиках та змушуючи їх брати все нові кредити МФО. Але всьому цьому рано чи пізно приходить кінець. Не ростуть піраміди до небес, так як і в певний момент часу закінчуються мікрофінансові компанії, які готові складати позичальнику компанію на кораблі, що наближається до айсбергу! Для чого ця лірика? Щоб кожен, хто опинився в подібній ситуації задумався: варто рухатись далі по «болоту», чи час вже зупинятись та перестати жити в світі ілюзій, розраховуючи на доступні кредити, як спосіб вирішення проблем.
Надам допомогу в отриманні кредиту.
Найпростіший спосіб вирішення боргового питання для більшості позичальників мікрозаймів – це отримати один кредит в більшій сумі і за його рахунок закрити всі наявні позики МФО. Суттєво нижча процентна ставка за кредитом та довший період користування коштами, дасть можливість знизити розмір щомісячного платежу і таким чином зробить доступним погашення діючих боргів. З приводу безрезультатності звернень до банків при наявності мікрозаймів, сподіваюсь, розуміють всі. Проте, хто реально може надати допомогу в отриманні кредиту?
Зрозуміло, що фінансовий ринок України не обмежується лише банківськими установами, варіантів кредитування в нашій країні безліч, але так само і безліч шахраїв, які бажають збагатитись на довірливості українців. Отже, яким чином можна отримати допомогу в оформленні кредиту?
Для відповіді на це запитання ми підготували досить простий кредитний калькулятор вірогідності отримання кредиту, який покликаний надати конкретні пропозиції з оформлення позики для кожного заявника. Відповівши всього на 7 запитань, Ви безкоштовно отримаєте розрахунок ймовірності отримання кредиту та перелік небанківських установ, які найвірогідніше готові будуть надати запитуване фінансування.
Допомога в кредиті для боржника – це, як правило, рятувальна соломинка за яку хочеться триматися та не відпускати в ситуації коли власні спроби знайти необхідну суму грошей не принесли успіху. З однієї сторони, примарна позика на горизонті, а з іншої – зіпсована кредитна історія, дзвінки колекторів, сором серед оточення, юридичні наслідки. Розуміння всього цього жахіття, яке чекає попереду, досить часто спонукає людину оступатися, допускаючи помилки. Часто нав’язливе переконання, що будь що буде, але мені вдасться отримати допомогу в отриманні кредиту, дійсно приносить результат, але не той на який розраховували – втрату грошей, розчарування, депресію та зневіру в людях.
Тому зважайте, якщо при пошуку допомоги в оформленні кредиту, професіонали Вас зупиняють, інформуючи про неможливість кредитування, то це не означає, що, закривши очі потрібно далі «довбати стіну», зупиніться, огляніться назад та тверезо оцініть ситуацію яка склалася, подивившись на неї зі сторони.
Допоможу взяти кредит.
Подібних оголошень, які заохочують скористатися послугами кредитного брокера більш ніж достатньо в інтернеті. В чому ж полягає професійна допомога в отриманні кредиту? Насправді в Україні найбільш поширені 2 бачення одних і тих же речей: у позичальника – одне, у посередника – зовсім інше. Людина, що шукає фінансування здатна ідеалізувати «помічника»: професіонал, який знає банки, що надають кредити, а саме основне – має зв’язки і може за гроші домовитися з фінансистами.
І зовсім інше бачення у кредитного брокера: кожна фінансова структура самостійно приймає рішення щодо кредитування, по лише їй відомому алгоритму. Жодні люди з вулиці не можуть у нього втручатися та будь яким чином впливати на результат розгляду звернення. Стереотипи з радянських часів, що за «відкат» можна вирішити все давно відійшов в історію. І навіть коли дуже хочеться: «Ні!» – означає, що це не можливо. Домовленості в наш час не працюють!
А робота людини, яка обіцяє допомогу в оформленні кредиту, зводиться до підбору з найбільшою вірогідністю варіантів кредитування на підставі оцінки фінансового стану позичальника та його кредитної історії. І від професійності спеціаліста залежить результат: подальші поневіряння в пошуку грошей після отриманої відмови, чи вирішення фінансового питання через правильно підібраний варіант.
Допомога в кредиті без передоплат.
Наявність чи відсутність передоплати при отриманні послуги для багатьох людей є показником чесності та справедливості. А як бути з походом в кіно, чи візитом до лікаря в приватній клініці? Ви розраховуєтесь після кіносеансу чи – після одужання завдяки порадам професійного медика? Звичайно, ні.
Проте, в нашій країні в силу наявності великої кількісті шахрайських схем с фінансовими ресурсами та не бажанням силових структур з цим боротися, рівень недовіри до «помічників» з інтернету доволі високий. Саме тому, реальна допомога в отриманні кредиту без передоплати для українців є надзвичайно важливою. Яким чином її отримати? Передусім, скористатися безкоштовним онлайн сервісом визначення вірогідності оформлення позики, який окрім оцінки шансів на кредитування, надасть посилання на фінансові установи, що найбільш лояльно віднесуться до позичальника в кожній конкретній ситуації.
Читайте також – “Нові МФО: реальна допомога грошима?”
Термінова допомога в отриманні кредиту.
Як правило, при пошуку термінової допомоги в отриманні кредиту в інтернеті, можна знайти десятки сайтів, які нав’язливо пропонують нульові кредити МФО. Зрозуміло, що терміново – це означає швидко. А хто ж може надати допомогу з фінансуванням швидше окрім онлайн сервісів по мікрокредитуванню?
Але за швидкість потрібно платити, і не лише грошима, а часом і власним майном, кар’єрою чи стосунками в сім’ї. Для того, щоб не опинитись в кредитній пастці, десять разів подумайте, чи справді гроші Вам потрібні швидко та яку ціну Ви готові заплатити за них.
Гарантована допомога в отриманні кредиту.
Беззаперечним є той факт, що гарантувати якість послуги може лише та людина, яка її надає. А хто такий кредитний брокер? Це посередник між позичальником та фінансовою установою. Логічно постає питання: «А яке відношення має 3-тя особа до банку, або фінансової компанії, що безпосередньо надає кредит?» Жодного! Відійшли в історію ті часи, коли за домовленістю з керівництвом банку можна було оформити кредит безробітному, чи навіть бездомному. На даний час відбір позичальника проходить автоматично за кількасот критеріями без будь якого стороннього втручання. Таким чином, гарантії допомоги в отриманні кредиту – це не більше ніж спагеті за вушними раковинами довірливих позичальників.
Тому, якщо в черговому рекламному оголошенні зустрічаєте 100% допомогу в отриманні кредиту – якомога швидше обходьте його стороною. Фінансові установи в нашій країні не є благодійними організаціями, які надаватимуть позики безнадійним позичальникам чи людям з поганою кредитною історією і за жодних 100% гарантії мови бути не може! Реальний, тверезий погляд на прості речі здатен рятувати від розчарувань та непередбачених втрат. Дослухайтесь свого внутрішнього «Я» та робіть правильні висновки.